גבולות

גבולות

כפי שכול הנחייה לשיווק טוב מתחילה ב "תתמקדי", כך כול הנחייה למערכות יחסים, החל מחינוך (מה זה בכלל) ילדים, דרך בני זוג ועד מטופלים, מתחילה ב: "גבולות".

ובדיוק כפי ש"תתמקדי" לא עובד עבורי, כך גם גבולות.

אני מוכנה להטיל ספק קל. אולי זה עניין של סמנטיקה. למה שאתם קוראים גבולות אני קוראת בשם אחר. אבל סמנטיקה היא חשובה. למלים יש ערך והשפעה רבה על חיי.

גבולות מפרידים אותי ממך. וזה חשוב. אנחנו מחוברים ברמה הנשמתית, הרוחנית, האנרגטית. ברמה הפיזית בצענו הפרדה. הפרדה זו היא אמצעי ללמידה והתרחבות משותפים. אנחנו מראות זה לזו. אני יכולה ללמוד מה שלי ומה שלך. לאן להיכנס ולאן לא. למה לאפשר להיכנס אלי ולמה לא. נשמע כמו גבולות, נכון? בגוף שלי זה מורגש אחרת לחלוטין.

גבולות מוצבים על מנת להפריד ולהתגונן, לעתים על מנת להזכיר לכול אחד את "מקומו". לרוב מתוך חשש או פחד. והם מפרידים וגם מגבילים. אני מציצה עליך מתוך חרירי הצצה או ירי. כשתוכיח שאתה בסדר אוריד לאיטי את ההגנות.

בגופי שלי אני לא חשה גבולות. אני חשה אינטואיציה רחבה, המגיעה מאהבה. היא מאפשרת לי בכול רגע נתון (כשאני אכן במודעות ובאהבה) להיות בזרימה של 8 ביני ובינך. גופי מבין מה שלי ומה שלך. מוחי לא נקרא להתערבות.

אני זוכרת שאני מורכבת מהרבה גופים, ויש לי יכולת לראות את הפעולה הנפרדת שלהם וגם את ההרמוניה/דיסהרמוניה המשותפת שלהם, וכך אני זוכרת לראות גם אותנו.

המצב האידיאלי עבורי הוא כשאני שלמה עם מי שאני, עם צרכי ורצונותי, זוכרת גם את האחדות וגם את הנפרדות. או אז אני יכולה להביע אותי בפשטות, ללא תוקפנות, תקיפות או גבולות.